Maccabi Tel Aviv eshte kundershtari ne Europa Lige

Tirana do te nise aventuren europiane ne Europa Lige perballe Maccabi Tel Aviv. Bardheblute kane mesuar emrin e kundershtarit me te cilet do te perballen ne datat 29 qershor ne Izrael dhe 6 korrik ne Tirane.

Shorti i hedhur ne Nion te Zvicres ka rezervuar nje perballje te forte per Tiranen, ndaj nje kundershtari qe ka experience te madhe ne kompeticionet europiane.

Skuadra vijon pergatitjet intensive nen drejtimin e trajnerit Ze Maria dhe ne daten 29 do te jete gati per te provuar kualifikimin.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App