Luhet play-off, ja kundërshtarët e bardhebluve

Pas përfundimit të kampionateve për moshat 15, 17 dhe 19 vjeçare, skuadrat bëhen gati për të luajtur play-off.

Duke respektusr skemën e përcaktuar në fillim të sezonit, pas përfundimit të ndeshjeve në grupet respektive, bardheblutë kanë njohur kundërshtarët e tyre.

U15 KF Teuta – KF Tirana
26.06.2020 | 10:00 | Kamëz

U17 KF Tirana – Akademia e Futbollit
28.06.2020 | 10:00 | Kompleksi Internacional

U19 KF Tirana – Apolonia
26.06.2020 | 17:00 | Selman Stërmasi

Powered by Live Score & Live Score App