Java 28: Luftëtari – Tirana 0-5

Tirana fiton 3 pikët e rradhës në transfertën e Gjirokastrës . Bardheblutë shënojnë 5 gola me autorë Vangjeli 3 ‘ , Cobbinah 19′ , Hasani 42′ , Batha 65′ (p) , Dunga 77’ , duke konfirmuar sërish formën e mirë që po kalojnë . Djemtë e drejtuar nga Emanuel Egbo shkëlqejnë dhe vijojnë me sukses rrugën drejt objektivit madhor.

Powered by Live Score & Live Score App