Laçi – Tirana 1-0

Tirana eshte mundur ne transferte perballe Laçit pas nje goli te shenuar nga Mensah. Bardheblute kane vuajtur mungesat e Merveil, Karabecit, Akuas dhe Kercikut ne kete takim. Pavarsisht problemeve, skuadra e Joses ka zhvilluar nje loje te mire e me shume mundesi shenimi. Ne minuten e 36’ sulmuesi ganez i Laçit ka bere gjithcka ka dashur per tu futur ne zonen e Tiranes dhe shenuar golin e vetem te takimit.

Pas javes se 20-te, bardheblute mbeten ne vendin e katert ne tabelen e klasifikimit me 27 pike te grumbulluara. Ndeshja e rradhes do te luhet te shtunen ne oren 17:00 ne stadiumin “Selman Stermasi” dhe perballe do te jete skuadra e Kukesit.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App