Kukesi – Tirana 0-0

Tirana pas dy fitoreve rradhazi ne “Selman Stermasi” eshte ndalur ne nje barazim pa gola ne Kukes. Bardheblute kane zhvilluar nje ndeshje te mire qe mund edhe ta fitonin me mundesite e krijuara. Ne pjesen e pare, skuadra e trajnerit Mirel Josa ka administruar lojen dhe krijuar dy shance per te shenuar me ane te Moktar Cises. Ne pjesen e dyte vendasit kane patur me teper inisiative por deri ne fund nuk goli nuk eshte gjetur as nga Kukesi dhe as nga Tirana.

 

Me kete barazim bardheblute zbresin ne vendin e katert me 21 pike te grumbulluara. Ndeshja e rradhes do te luhet te enjten ne oren 18:00 ne “Selman Stermasi” perballe Partizanit.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App