Klubi i Futbollit Tirana njofton dy afrime të reja nga Akademia e Futbollit Tirana

Mbrojtësi i majtë Omar Musaj dhe portieri Marvin Kodra zyrtarizuan sot bashkimin e tyre me ekipin e parë për sezonin e ri. Mbrojtësi 18 vjecar dhe gardiani shtatlartë vijnë si një përforcim i mirë për skuadrën. I urojmë sukses me fanellën bardheblu.

Powered by Live Score & Live Score App