Isaac Gyamfi vishet bardheblu!

Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Isaac Gyamfi. Mesfushori qëndror ka arritur dakordësinë me presidentin Halili dhe është tashmë pjesë e bardhebluve për sezonin e ri. Menjëherë pas nënshkrimit të kontratës 20 vjecari do të vihet nën urdhërat e trajnerit Egbo duke u stervitur bashkë me skuadrën. #mireseerdheIsaac #welcomeIsaac