KF Tirana fitore bindëse 2-0 ndaj FC Flamurtarit

KF Tirana fitoi sot kundër FC Flamurtarit me rezultatin 2-0. Ndeshja e vlefshme për javën e 33-të Kategorisë Superiore u triumfua nga bardheblutë. Për këta të fundit shënoi Ernest Muçi (21’) dhe Marsel Ismajlgeci (66’). Skuadra do të nisë përgatitjen për ndeshjen e rradhës KF Tirana-KF Laçi. #forcatirona

Powered by Live Score & Live Score App