KF Tirana – Cherno More 0-0

Tirana ka zhvilluar sot miqesoren e trete ne Antalya perballe skuadres bullgare Cherno More. Ky takim ka perfunduar ne barazim pa gola.

Trajneri Ze Maria ka nisur te pergatise ndeshjen e pare te kampionatit, takim qe luhet te dielen perballe Shkumbinit dhe kjo ndeshje miqesore eshte vene ne funksion te ketij takimi.

Dy perforcimet e fundit Keneth Muguna dhe Mohammed Musa kane debutuar ne miqesore duke veshur per here te pare fanellen bardheblu. Sot jane aktivizuar dhe dy lojtaret Aleksandar Ristevski dhe Samsun Iliasu te cilet jane ne prove.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App