KF Tirana 2-1 KF Vllaznia

Mbyllet miqësorja KF Tirana – KF Vllaznia në rezultatin 2-1. Për bardheblutë shënoi Ernest Muci dhe Albion Avdijaj

Powered by Live Score & Live Score App