Katër bardheblu me Kombëtaren U18

Trajneri i kombëtares U18 Nevil Dede ka grumbulluar Aldi Gjumsin, Andri Stafën, Omar Musaj dhe Julian Tafa për dy ndeshje miqësore ndaj Maqedonisë së Veriut në qytetin e Librazhdit, stadiumi “Sopoti”. #jemiTirona #albania #u18

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App