Jurgen Celhaka 3 vite bardheblu

Mesfushori 18 vjecar ka firmosur sot kontraten e pare profesioniste ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi”. Ne 3 vitet e ardhshme Jurgen Celhaka do te jete pjese e rendesishme e projektit bardheblu. Futbollisti i talentuar vjen nga Akademia e Tiranes dhe do te jete pjese e skuadres Superiore.

Powered by Live Score & Live Score App