Internacional U17 – Tirana U17 0-2

Tirana e Migen Memellit vijon ecurine pozitive ne kampionatin e 17-vjecareve. Bardheblute e vegjel kane shenuar dy gola me ane te Mucit duke marre nje tjeter trepikesh te rendesishem ne kampionat.

Nga nje gol per cdo pjese dhe nje fitore ne derbin e kryeqytetit me skuadren e Internacionalit. Ndeshjen e rradhes Tirana do te perballet me skuadren e Lacit.

 

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App