Hardy Binguila firmos per tre vite bardheblu

KF Tirana ka realizuar nje tjeter perforcim me shume vlera. Hardy Binguila ka firmosur zyrtarisht per tre vite bardheblu. Mesfushori eshte produkt i skuadres franceze te Auxerre dhe vjen si nje lojtar shume premtues per te ardhmen. 21-vjecari luan ne qender te mesfushes dhe eshte pjese e rendesishme e Kombetares se Kongos. Brenda pak ditesh ai do te jete ne Shqiperi per t’u prezantuar dhe nisur stervitjen me skuadren e tij te re

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App