Hamdi Salihi tërhiqet nga futbolli i luajtur

Një ikonë e futbollit Shqiptar, i cili për dy vite (2005-2007) mbajti veshur fanellën bardheblu, vendos ti japë sot fund karrierës futbollistike. Mirënjohje dhe falenderime per Hamdi Salihin, për atë çfarë ka dhënë për Tiranen dhe ekipin Kombëtar

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App