Gramshi – Tirana B 3-0

Tirana B eshte mundur te merkuren ne transferte perballe Gramshit me rezultatin 3-0. Ndeshja e vlefshme per javen e tete ne Kategorine e Dyte i ka nxjerre pa pike bardheblute e drejtuar nga Krenar Alimehmeti.

Vendasit e kane nisur me gol qe ne minuten e 20 per te shenuar me pas edhe dy gola te tjere ne pjesen e dyte dhe mbyllur llogarite e ketij takimi.

Pas javes se tete, Tirana B ndodhet ne vendin e nente ne tabelen e klasifikimit ne grupin B. Ndeshja e rradhes luhet do te luhet ne kompleksin “Skender Halili” me bardheblute qe do te presin Kevitanin.

Powered by Live Score & Live Score App