Fotografia zyrtare e Tiranes B

Tirana B ka kryer sot fotografine zyrtare per sezonin e ri futbollistik 2017-2018. Kjo skuader e drejtuar nga Krenar Alimehmeti merr pjese ne Kategorine e Dyte, grupi A. Ne dy javet e para, bardheblute kane marre tre pike. Kete sezon, futbolliste te skuadres se pare do ti bashkohen Tiranes B kur te jete e nevojshme.

Lojtare nga ekipet e moshave, te perzgjedhur dhe nga Tirana A do te perbejne Tiranen B qe ka si objektiv ngjitjen ne Kategorine e Pare. Skuadra stervitet ne kompleksin “Skender Halili” dhe ka perkrah nje staf te kualifikuar si dhe kushtet ne nevojshme per nje skuader profesioniste.