Emanuel Egbo dhe nje dasem bardheblu

Emanuel Egbo ka zhvilluar sot ceremonine e marteses me bashkeshorten e tij Fabia. Skuadra, stafi teknik dhe ai drejtues kane qene pjesemarres ne kete dite fantastike per trajnerin e portiereve bardheblu. KF Tirana i uron ciftit Egbo te trashegohet dhe jete te lumtur.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App