David Domgjoni rikthehet dhe firmos tre vite te tjera bardheblu!

Mbrojtesi i talentuar David Domgjoni eshte rikthyer serish te Tirana dhe  ka firmosur nje kontrate te re. Futbollisti 19-vjecar ka nenshkruar ne ambientet e klubit nje marreveshje tre vjecare. Domgjoni ne gjashte muajt e fundit ka luajtur per Kastriotin duke bere paraqitje mjaft te mira dhe prej disa ditesh ai eshte bashkuar me skuadren bardheblu ne stervitje. Mbrojtesi shihet si nje investim me vlera per te ardhmen. KF Tirana i uron suksese mbrojtesit ne tre vitet e ardhshme bardheblu.

d1

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App