Dalin ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Bylis

Dolen sot ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Bylis, takim qe do te luhet neser ne oren 14:00 ne stadiumin “Selman Stermasi”. Klubi ka vendosur te hape dyert falas per tifozet femra, pensionistet dhe femijet nen 14 vjec te shoqeruar nga prinderit. Perjashtim ben vetem tribuna A dhe B.
Biletat e ndeshjes Tirana – Bylis mund ti gjeni ne biletarite prane stadiumit “Selman Stermasi”.

Cmimet e biletave

Tribuna A/B – 600 leke (te reja)
Tribuna C/D/E/F/G – 300 leke

Sektori mik
Tribuna H – 300 leke

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App