Braziliani Ze Maria merr drejtimin e Tiranes

Jose Marcelo  Ferreira eshte zyrtarisht trajneri i Tiranes. Pas largimit te Mirel Joses, braziliani ka marre detyren e re ne krye te skuadres. Ze Maria do te nise nje projekt te ri per rikthimin e skuadres bardheblu ne eliten e futbollit shqiptar.

Trajneri i njohur eshte prezantuar per mediat nga presidenti Refik Halili dhe ka nisur punen me skuadren. Perkrah tij jane edhe dy ndihmes brazilian.

Marco Aurelio do te mbaj rolin e zevendes trajnerit ndersa Rafael Costa ate te preparatorit atletik.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App