Biletat | Vllaznia – Tirana

Dalin në shitje biletat për ndeshjen e rradhës në Kampionat, Vllaznia – Tirana. Për gjithë tifozerinë bardheblu, biletat mund të blihen pranë biletarisë së stadiumit “Selman Stërmasi” ditën e Premte dhe të Shtunë prej orës 10:00 – 18:00.

Çmimet:

Tribuna VIP – 1000 Lekë

Tribuna A-B – 500 Lekë

Tribuna E5 – 300 Lekë

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App