BILETAT | KUKËSI – TIRANA

Kanë dalë sot në shitje biletat për ndeshjen e rradhës në kampionat, FK Kukësi – KF Tirana.

Për tifozerinë badheblu janë në dispozicion tribunat si më poshtë:

Tribuna VIP – 2000 Lekë

Tribuna A1, A2, B1, B2 – 1000 Lekë

Tribuna G2, G3 – 500 Lekë

Biletat mund ti blini sot dhe të Shtunën pranë biletarisë së stadiumit “Selman Stërmasi” dhe pranë biletarisë së stadiumit “Elbasan Arena” nga ora 10:00-18:00.

#forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App