BILETAT E NDESHJES TIRANA – SHENKOLLI

➡️ Kane dale ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Shenkolli, takim qe do te luhet neser ne oren 14:00 ne stadiumin “Selman Stermasi”. Hyrja falas per tifozet femra, pensionistet dhe femijet nen 14 vjec te shoqeruar nga prinderit. Perjashtim ben vetem tribuna A dhe B.

➡️ Biletat e ndeshjes Tirana – Shenkolli mund ti gjeni ne biletarite prane stadiumit “Selman Stermasi”.

➡️ Cmimet e biletave

Tribuna A/B – 600 leke (te reja)
Tribuna C/D/E/F/G – 300 leke (te reja)
Sektori mik
Tribuna H – 300 leke (te reja)

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App