BILETAT E NDESHJES TIRANA – KUKESI

➡️ Kane dale sot ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Kukesi, takim qe do te luhet te merkuren ne oren 17:00 ne stadiumin “Selman Stermasi”. Hyrja falas per tifozet femra, pensionistet dhe femijet nen 14 vjec te shoqeruar nga prinderit. Perjashtim ben vetem tribuna A dhe B.
➡️
 Biletat e ndeshjes Tirana – Kukesi mund ti gjeni ne biletarite prane stadiumit “Selman Stermasi”. Mos mungo!
Cmimet e biletave

Tribuna A/B – 600 leke (te reja)
Tribuna C/D/E/F/G – 300 leke (te reja)
Sektori mik
Tribuna H – 300 leke (te reja)

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App