Bardheblute kane zhvilluar sot nje tjeter seance intensive

Gati per te shtunen


Bardheblute kane zhvilluar sot nje tjeter seance intensive per te pergatitur takimin e te shtunes perballe Bylis. Ilion Lika dhe Albi Doka jane rekuperuar plotesisht e do te jene te gatshem per trajnerin Ze Maria.

Neser paradite Tirana kryen pergatitjet e fundit e me pas skuadra do te grumbullohet ne Fier per ndeshjen e rradhes.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App