Andri Stafa ka firmosur kontraten e pare si bardheblu

Mesfushori i talentuar ka nenshkruar per 3 vite me Tiranen duke u bere keshtu afrimi i rradhes nga Akademia.

➡️ Pas Mucit, Celhakes, Ismailgecit, nje tjeter futbollist nga Akademia ka zyrtarizuar te ardhmen premtuese si bardheblu.

➡️ Stafa eshte vetem 17 vjec, stervitet prej nje viti me ekipin e pare dhe luan me skuadren U19. Pas firmes ne kontrate, mesfushori i talentuar eshte bashkuar me skuadren ne Antalia.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App