Alvaro Bisha nenshkruan per tre vite bardheblu

Alvaro Bisha ka firmosur sot kontraten qe e ben futbollist te Tiranes per tre vitet e ardhshme. Mbrojtesi 25-vjecar eshte produkt i Flamurtarit nderkohe qe ka luajtur edhe me skuadra si Tomori, Korabi dhe ne sezonin e fundit me Sopotin. Bisha eshte nje perforcim me vlera per repartin e mbrojtjes.

Dje ka nisur stervitjen me grupin dhe do te jete gati per skuadren bardheblu ne sezonin e ri. Sot ne ambientet e klubit Alvaro Bisha ka nenshkruar marreveshjen dhe me pas eshte prezantuar si lojtar i Tiranes.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App