Vizite e vecante ne kompleksin bardheblu

Nje ekip trajneresh, pjese e kursit UEFA Pro qe Federata Shqiptare po ndjek, kane qene te pranishem sot ne kompleksin “Skender Halili”. Qellimi i vizites ishte vezhgimi i pergatitjeve te Tiranes nen drejtimin e Ze Marias. Tekniku bardheblu eshte pershendetur me koleget e tij dhe Alban Tafajin, perfaqesuesin e FSHF-se ne kete vizite te vecante. #wearetirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App