Uefa përcakton kundërshtarët e mundshëm të KF Tirana në Champions League

Ditën e Dielë në orën 12:00 do të hidhet shorti i Champions League në Nyon të Zvicrës. Uefa ka përcaktuar që KF Tirana të pozicionohet në Grupin 4 dhe kundërshtarët e mundshëm të bardhebluve janë:

FC Astana (Kazakistan)
Qarabag FK (Azerbajxhan)
Maccabi Tel-Aviv FC (Izrael)
FC Dinamo Tbilisi (Gjeorgji)

Powered by Live Score & Live Score App