U prehsh ne paqe Fatmir Frasheri

Eshte ndare sot nga jeta Fatmir Frasheri, nje nga ikonat e familjes bardheblu. Ish futbollist, trajner dhe pjese e rendesishme e historise se klubit.

Klubi i Futbollit Tirana i gjendet prane familjes Frasheri ne kete moment te veshtire.

Homazhet do te mbahen neser, nga ora 12:30 – 14:00 prane stadiumit “Selman Stermasi”.

Lamtumire kampion!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App