U prehsh në paqe Ali Mema

Është ndarë sot nga jeta Ali Mema, një nga ikonat e familjes bardheblu. Ish futbollist, trajner dhe pjesë e rëndësishme e historisë së klubit.

Ali Mema është ndarë nga jeta në moshën 76-vjeçare pas një sëmundje të rëndë. 

Klubi i Futbollit Tirana i gjëndet pranë familjes Mema në ketë moment të veshtirë. I gjithë komuniteti bardheblu ngushëllon trajnerin e Tiranës Ardian Mema për humbjen e babait të tij.

Homazhet do të mbahen nesër, nga ora 10:00 – 12:00 pranë stadiumit “Selman Stermasi”.

Lamtumirë kampion!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App