Tirana perballet me Vllaznine ne turin e dyte te Kupes

Pasi ka arritur te kualifikohet me Besen ne turin e pare te Kupes se Shqiperise, pas fitoreve 1-2 dhe 2-0, Tirana do te perballet me skuadren e Vllaznise ne turin e dyte. Kalendari i ketij kompeticioni ka percaktuar kete kundershtar per bardheblute. Ndeshja e pare do te luhet ne stadiumin “Selman Stermasi”, ne daten 18 tetor, ndersa ndeshja e kthimit ne stadiumin “Loro Borici” ne daten 1 nentor.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App