Tirana luan te shtunen ndeshjen e rradhes

Tirana luan te shtunen ndeshjen e rradhes ne kampionat qe do te jete dhe e fundit ne transferte per kete sezon. Ky takim do te luhet ne Fier perballe Apolonise, te shtunen ne oren 16:00. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App