Tirana – Kukesi ne cerekfinalet e Kupes

Pasi ka eleminuar Besen e Kavajes ne turin e pare dhe Vllaznine ne turin e dyte te Kupes se Shqiperise, Tirana do te perballet me Kukesin ne cerekfinalet e Kupes se Shqiperise. Ndeshja e pare do te luhet ne “Selman Stermasi”, ne daten 31 janar, ndersa ndeshja e kthimit ne 14 shkurt ne Kukes. Kupa e Shqiperise eshte nje nga objektivat sezonal qe klubi ka. #wearetirona 

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App