Sulmuesi Romuald Ntsisigui firmos 2-vite bardheblu

Sulmuesi nga Gaboni Romuald Ntsitsigui ka nenshkruar djenje marreveshje 2-vjecare me Tiranen. Nje jave me pare futbollisti nga Gaboni mberriti ne Shqiperi per te nisur stervitjen me skuadren. Romuald ka treguar ne pak dite vlerat e tij dhe premton shume. Dje ka kryer vizitat mjekesore dhe  eshte ulur ne ambientet e klubit per te firmosur kontraten. Ntsitsigui luan si sulmues krahu, eshte 25-vjec dhe eshte ambientuar shume shpejt me skuadren. KF Tirana i uron suksese sulmuesit ne 2 vitet e ardhshme bardheblu.

1
2

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App