Sulmuesi nigerian Edeh firmos 2-vite bardheblu

Sulmuesi Nigerian Ifeyani Edeh ka firmosur dje nje kontrate 2-vjecare me Tiranen. Pasi eshte bere zyrtare marreveshja futbollisti eshte prezantuar ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi”. Kater dite me pare Edeh ka mberritur ne Shqiperi per te nisur stervitjen me skuadren. Sulmuesi ka kryer dje vizitat mjekesore dhe ka firmosur zyrtarisht per te nisur nje aventure 2-vjecare si bardheblu. Edeh eshte 25-vjec, luan si qendersulmues dhe vjen me premtimin per te bere gjera te medha per sulmin. KF Tirana i uron suksese sulmuesit ne 2 vitet e ardhshme bardheblu

2 3

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App