Sulmuesi Flamur Bajrami firmos 3-vite bardheblu

Flamur Bajrami eshte bere sot zyrtarisht pjese e KF Tiranes. Sulmuesi 19-vjecar ka nenshkruar ne ambientet e klubit sot marreveshjen 3-vjecare qe e ben ate futbollist bardheblu. Bajrami u bashkua nje muaj me pare me skuadren dhe ne kete periudhe ka treguar se eshte nje futbollist me te ardhme. Sulmuesi nga Kosova eshte prezantuar sot ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi” per tu bere zyrtarisht pjese e klubit bardheblu. KF Tirana i uron suksese sulmuesit te talentuar ne 3 vitet e ardhshme.

1 2

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App