Skuadra vijon pergatjtjet intensive per ndeshjen e kthimit kunder Kukesit

Skuadra vijon pergatjtjet intensive per ndeshjen e kthimit perballe Kukesit. Bardheblute do te luajne per nje bilete gjysemfinale ne Kupen e Shqiperise.
Ndeshja e kthimit luhet te merkuren ne oren 14:00.
Skuadra eshte e plote dhe e gatshme per te dhene me te miren ne fushe per realizimin e objektivit. #wearetirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App