Skuadra vijon pergatitjet per ndeshjen e rradhes

Skuadra vijon pergatitjet per ndeshjen e rradhes. Albi Doka eshte bashkuar me grupin duke lene pas demtimin dhe kete jave do te jete i gatshem. Michael Ngoo dhe Marvin Turtulli kane shlyer skualifikimin dhe do te jene gjithashtu ne dispozicion te skuadres per perballjen me Pogradecin. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App