Skuadra vijon pergatitjet ne “Skender Halili”

Prej te dieles ekipi do te grumbullohet ne periferi te kryeqytetit per te shtuar ritmin ne stervitje.

Cobbina dhe Atinga jane pajisur me vize shqiptare dhe kete fundjave do te mberrijne ne Tirane per tu bashkuar me bardheblute.

Javen e ardhshme nisin takimet miqesore me grupin qe do te plotesohet

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App