Skuadra vijon pergatitjet intensive per ndeshjen e rradhes

Skuadra vijon pergatitjet intensive per ndeshjen e rradhes. Edhe pse matematikisht eshte siguruar ngjitja ne Superiore, bardheblute nuk e kane ulur ritmin e pergatitjeve. Yunus Sentamu prej fillimit te javes eshte rikthyer ne stervitje dhe eshte i gatshem per takimin e rradhes qe do te luhet te dielen ne Berat. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App