Skuadra ka nisur sot zyrtarisht pergatitjet per sezonin e ri

Bardheblute do te kompletohen ne ditet ne vazhdim me disa perforcime cilesore.

15 futbolliste kane qene sot te pranishem ne kompleksin “Skender Halili” per diten e pare stervitore.

Stafi teknik ka ndjekur gjate diteve te fundit edhe nje seleksion futbollistesh te rinj premtues nga Akademia si dhe lojtare te tjere nga Maqedonia, Kosova dhe Zvicra.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App