Projekti Superiore nis me rinovimin e Ze Marias

Ka nisur sot zyrtarisht projekti Superiore. Presidenti Refik Halili ka gjetur akordin me trajnerin Ze Maria per te rinovuar kontraten per dy vitet e ardhshme.

Se bashku me te kane rinovuar dhe ndihmes trajneri Marco Aurelio dhe pergatitesi atletik Rafael Costa.

Marreveshja e re ka sjelle shtrengimin e duarve mes paleve per nje projekt ambicioz.

Klubi vijon punen per bere gati pergatitjet verore dhe skuadren Superiore.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App