Prezantohet mbrojtesi Vincent Atingah

Është prezantuar sot në ambjentet e klubit, qendërmbrojtësi Vincent Atingah për Tiranën Superiore. Futbollisti nga Ghana kanë qënë i pranishëm në zyrat e klubit për të njohur më nga afër historikun dhe rëndësinë e fanellës pas nënshkrimit të kontratës 3-vjeçare me bardheblutë

#forcatirona #welcomeAtingah

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App