Prehu ne paqe Skender Hyka

Ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi” eshte zhvilluar sot nje ceremoni perkujtimore ne respekt te ikones bardheblu Skender Hyka qe u nda nga jeta nje dite me pare.
Miq, te njohur, figura te sportit dhe jo vetem, respektuan dhe percollen per ne banesen e fundit ashtu si meritonte nje figure e shquar e futbollit shqiptar.
Ne kete ceremoni te organizuar nga KF Tirana dhe Federata Shqiptare e Futbollit, moren pjese nje numer i madh personalitetesh.
Prehu ne paqe kampion!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App