Prehu ne paqe Perikli Dhales

Perikli Dhales, nje nga ikonat bardheblu eshte ndare nga jeta pas nje semundje te rende.

Klubi i Futbollit Tirana ngushellon familjen dhe komunitetin bardheblu per kete humbje te madhe.

U prefsh ne paqe!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App