Pergatitjet kane rinisur sot intensivisht per ndeshjen e rradhes

Pergatitjet kane rinisur sot intensivisht per ndeshjen e rradhes. Bardheblute do te luajne me Pogradecin kete fundjave ne shtepi, takim i cili me tre pike do te siguroj matematikisht rikthimin ne Superiore.


Skuadra ka nisur punen pergatitore ne “Skender Halili”, me perkushtim maksimal dhe entuziazmin e nevojshem per nje tjeter fitore.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App