Pergatitjet dimerore ne Antalya

Skuadra bardheblu do te zhvilloj pergatitjet dimerore ne Antalya. Tirana do te lere Shqiperine ne daten 13 janar per te zhvilluar nje periudhe pergatitore ne Turqi deri ne daten 25 janar.
Gjate fazes pergatitore bardheblute do te zhvillojne dy ndeshje miqesore perballe FC Tobol, skuader e Premier Liges se Kazakistanit dhe SKA Khabarovsk, skuader e Superliges se Rusise.

Ndeshja e pare do te luhet ne daten 18 janar, ndersa ndeshja e dyte miqesore ne daten 20 janar.

Gjate periudhes pergatitore, Tirana do te akomodohet ne “Titanic Lara Resort”.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App