Nje dite speciale me ngjyrat speciale

Andi Bareti ka zgjedhur stadiumin, shtepine bardheblu per nje set fotografik se bashku me bashkeshorten e tij. Te dy tifoz bardheblu, Andi dhe Lorena ne diten e dasmes kane fiksuar disa momente te vecanta, ne fushe dhe ne tribunen e “Selman Stermasit”. Nje kujtim fantastik me ngjyrat speciale per diten speciale. KF Tirana i uron ciftit jete te lumtur!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App